Müşteri Hizmetleri: 444 7 281 - info@alguninsaat.com

BAŞKANIN MESAJI


Ürettiğimiz her projede planlama, organizasyon ve proje aşamasına maksimum özeni göstererek çevre ve doğaya karşı duyarlı, yapı güvenliğine önem veren iş politikası ile Güven İnşa Ediyoruz…
Algün İnşaat

Cihat ALGÜN
Yönetim Kurulu Başkanı

Başkanın Mesajı

Nişa Yapı olarak ALGÜN markası ile 1995 yılından beri sektörde faaliyet göstermekteyiz. Sürekli değişen ve yenilenen inşaat sektöründe; teknolojik bilgi birikimimiz, güçlü sermaye yapımız, şehrin kimliğine değer katan modern mimari anlayışımız, deneyimli teknik ve idari kadromuzla birlikte nitelikli projelere imza atarak her geçen gün kendimizi daha da geliştiriyoruz.

Ürettiğimiz her projede planlama, organizasyon ve proje aşamasına maksimum özeni göstererek çevre ve doğaya karşı duyarlı, yapı güvenliğine önem veren iş politikası ile Güven İnşa Ediyoruz…

Saha ekiplerimizden pazarlama ekibimize, mimarlarımızdan mühendislerimize kadar herkesin, insana değer veren, müşteri memnuniyetine odaklı bakış açısıyla kaliteye odaklanması ve işini severek yapması ALGÜN çalışanlarının ortak değerlerindendir.

En önemli sermayemiz olan, alanlarında uzman kadromuz, güçlü yönetim ekibimiz, kararlarımıza güven duyan yatırımcılarımız, sunduğumuz hizmet ve ürünlerimize hayatlarında yer açan değerli müşterilerimiz ile birlikte, 25 yıllık başarı dolu serüvenimizi sürdürmeye kararlıyız.

Gerçekleştirdiğimiz birçok proje ile Düzce’nin değişen ve gelişen mimari anlayışına katkı sağlarken, Düzce genelinde yaptığımız projelerde ki üretim kalitesi ve bilgi birikimimiz ile tercih edilen ilk firmalar arasında yer alıyoruz.

Yılımızda, Düzce’nin yerel konut markası olarak, sağladığımız müşteri memnuniyeti ve güvenle Düzce’nin daha da gelişmesini sağlayacak projelere imza atarken, sektördeki global oyuncular arasında yer almak için yurt içinde ki farklı bölgelerde yaptırım faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Hedefimiz, müşterilerimizin yaşamına değer katan marka projeler üreterek, çağın gereklerine uygun, modern, sağlam ve kalıcı eserlere imza atmaktır.


Hakkımızda - Fırsat Çadırı - İletişim