Müşteri Hizmetleri: 444 7 281 - info@alguninsaat.com

DüzceLifeENERJİMİZİ DÜZCE'DE HARCIYORUZ

Düzce’nin genç ve başarılı işadamı Algün İnşaat'ın yönetim kurulu başkanı Cihat Algün Alışılmadık, özgün ve öncü projeleriyle inşaat sektörüne farklı bir hava katan iş dünyasının genç isimlerinden birisi. Ancak Düzce kamuoyu onu hep, yaptığı projelerle tanıdı. Son olarak Kayyuma kalmak üzere olan ve sahipsiz kalan Düzcespor’a başkan oldu. Ancak yaptığı işlerin yanında genç olarak Cihat Algün ne yapar, nelerden hoşlanır. Düzcerspor’a başkan olmak nereden çıktı? Düzce Life sordu. Düzce’yi inşaat sektöründe yeniliklerle tanıştıran Cihat Algün cevaplandırdı.
 

İşte Cihat Algün’ün ağzından Algün İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve Düzce’nin başarılı işadamı Cihat Algün.

“BİZ KLİŞELEŞMİŞ SATIŞ ŞEKLİNİN ÖTESİNDE VE STANDARTLARIN ÜZERİNDE PROJELER GELİŞTİREREK FARKINDALIK YARATMAYA ÇALIŞIYORUZ”

D.L: İnşaat sektörüne ne zaman giriş yaptınız?

İnşaat sektörü baba mesleği, babam Düzce’nin en eski müteahhitlerinden biridir. Babam Hayrettin Algün’ü herkes bilir. Düzce’de birçok projeye imza atmış. Bizde baba mesleğine devam ediyoruz. Düzce depreminden sonra bir dönem Akçakoca’da bulundum orada da birçok projeye imza attım. Sonrasında Düzce’de devam ettim ve buradayım”

Biz klişeleşmiş satış şeklinin ötesinde ve standartların üzerinde hem projeler geliştirerek farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Bu projeleri farklı kitlelere daha özel daha uygun makul şartlarla ulaştırmaya çalışıyoruz. En basitinden sizinde bahsettiğiniz gibi banka kredisiz faizsiz kendi bünyemizde çok ciddi vadeler yapıyoruz, bu da müşterilerimize ciddi bir avantaj ve kolaylık sunuyor. bilirsiniz ki her gün herkes daire alamıyor, insanlar belki bir ömür birikimini bu noktada değerlendiriyor onun içinde bu tür imkanlar çok önemli sektörümüz açısından çünkü bir ihtiyaç var, bu ihtiyacı karşılayabilmek için ya paranız olacak yada banka kredisi kullanacaksınız, bunun bir üçüncüsü yoktu, biz burada üçüncü alternatif olmanın mücadelesini veriyoruz. Bu noktada epey bir yol kat ettiğimizi düşünüyorum.

Devamı


Algün İnşaat
Algün İnşaat

Hakkımızda - Fırsat Çadırı - İletişim